Ultra Violet… a hodně in restaurace

„Hodně in“ z titulku našeho článku znamená v restauraci nebo baru, že jako provozovatel máte pořád plno. Pro hosta se pak rezervace do „hodně in“ podniku rovná malému dobrodružství. Ukážeme vám, jak barvy a povrchy – v našem případě mozaiky – mohou v restauračním interiéru udělat obrovskou službu.

V našem březnovém seriálu navštěvujeme restaurace, bary a další podobné podniky: věnovali jsme se fenoménu „instagramových večeří“ a tomu, v čem má originální interiér přidanou hodnotou pro úspěšný provoz podniku. Dnes se podíváme na barevné trendy letošního roku.

 

Ultra Violet… a hodně in restaurace

ULTRA VIOLET

Každý rok firma Pantone vyhlásí barvu roku. Tým specialistů na barvy pravidelně pojmenovává aktuální trend v interiérovém designu a pro daný rok ukazuje: tudy byste měli jít, pokud chcete být in. A v prosinci loňského roku opět vyhlásili v Pantone dlouho očekávanou barvu roku 2018. Víte, jaká je to barva? A proč specialisté na barvy vybrali právě tuto?

Barvou roku je tak trochu dramatický odstín s názvem Ultra Violet. Výběrem se specialisté každoročně snaží reflektovat náladu ve společnosti. To, co právě je a ještě chvíli bude „in“. Odstín Ultra Violet symbolizuje originalitu, vynalézavost a nové vize. Dívejte se do budoucnosti, naslouchejte tajemství vesmíru a sledujte nekonečnou noční oblohu… básnicky dodávají. Ultra Violet je také odstín typický pro individualitu, kreativitu a experiment.

Ultra Violet… a hodně in restauraceUltra Violet… a hodně in restaurace

ULTRA RESTAURACE

Z široké nabídky barev mozaiky Hisbalit jsme se tentokrát zaměřili na Ultra Violet a k nim doplňkové obdobné kombinace, které v interiérech restaurace nebo baru mohou udělat opravdovou parádu. Připravili jsme čtyři palety, jež plně odpovídají trendu Barvy roku 2018 a jež můžete aplikovat (nejen) do své restaurace. Zatímco loni byla barvou roku zelená, letos se smyslná fialová k veřejným prostorům restaurací hodí opravdu skvěle.

Ultra Violet… a hodně in restauraceUltra Violet… a hodně in restauraceUltra Violet… a hodně in restauraceUltra Violet… a hodně in restaurace

18-3838: PROVOKUJTE MOZAIKOU

V restauraci, která má ambici být in, je pak použití mozaiky s touto aktuálně nejvíc trendy barvou, symbolem změny a experimentu. Barva Ultra Violet 18-3838 je živá barva, je odvážně provokativní, fascinující a kouzelná. A perfektně se hodí do designu interiéru, kde chcete upoutat pozornost a z mozaiky v barevných tónech Ultra Violet udělat dominantu prostoru.

Ultra Violet… a hodně in restaurace

Více barevných kombinací najdete také na stránce Pantone.

Náš tip: Přečtěte si také článek na blogu firmy Hisbalit o Barvě roku 2018.

Newsletter

Nenechte si ujít každý měsíc náš newsletter a mějte přehled nejen o tom, co zde píšeme, ale i dalších zajímavých novinkách a akcích.Hledáte podobný materiál?


Líbí se Vám článek?


Podívejte se na další články