Vytvořte vlastní dekor mozaiky: je to snadné

Španělská značka Hisbalit nabízí nejen architektům, ale i všem, kteří chtějí mít jedinečný interiér, službu, jež vás překvapí svou jednoduchostí.

Originální obklady v nejvyšší kvalitě nyní můžete mít za měsíc od vlastního návrhu na zdi. Nebo na podlaze. Nebo všude, kde chcete vytvořit neopakovatelný a osobitý obklad.

Vymyslete, zkombinujte… tvořte

K těmto třem jednoduchým krokům přidejte výběr z 19 standardních a neomezeného množství vlastních vzorů dekorací z mozaiky.
Vybírat dále můžete z více než 200 barev, jak v lesklém nebo matném provedení, do wellness si pak vyberte protiskluzné povrchy.

Jak vše funguje?

Nejprve si vyberete buď standardní dekoraci, nebo zašlete vlastní nákres. V katalogu Hisbalit si zvolíte některou z mnoha barev, španělský tým výrobce mozaik s naší českou podporou zpracuje podle vašeho nákresu návrh, resp. vizualizaci mozaikového dekoru. Po vašem odsouhlasení návrhu a ceny se daný vzor vyrobí. A pozor: dodací lhůta je pouze čtyři týdny!

DekorDekorDekorDekorDekorDekorDekorNatural Art Factory

Krátká dodávka připravená k aplikaci

Originální dekorace (mozaika) přijde vám nebo vaší realizační firmě nalepená na standardních platech formátu 33,33 × 33,33 cm a zabalená v krabicích. Jednotlivá plata jsou očíslovaná a součástí dodávky je podrobný nákres a instrukcemi pro pokládku. Tyto na míru tvořené mozaiky vnesou do vašeho projektu originalitu a nezaměnitelný šarm.

NÁŠ TIP: Sledujte pravidelně nejnovější trendy v oblasti mozaik, obkladů u nás na blogu. Chcete vyzkoušet, jak služba mozaiky na míru funguje? Napište nám, rádi vám připravíme návrh i cenovou nabídku na vaši jedinečnou mozaiku.

Chtěli byste na zdi rodinné restaurace například mozaiku s portrétem jejího zakladatele? Nebo na podlaze koupelny vzorek vaší oblíbené květiny? Všechno toto Hisbalit umí připravit v termínech i cenách, které vás velmi příjemně překvapí.

Proč vyzkoušet službu mozaika na míru?

  • můžete měnit barvy standardních dekorací, anebo tvořit svoje vlastní
  • dáte prostor své fantazii a dotvoříte interiér podle svého nápadu
  • návrhářský tým Hisbalit během pár týdnů promění vaši ideu na mozaiku
  • obchodní, hotelové nebo wellness provozy získají nový rozměr
  • v obytných, na míru navržených interiérech vynikne jejich osobitost

Newsletter

Nenechte si ujít každý měsíc náš newsletter a mějte přehled nejen o tom, co zde píšeme, ale i dalších zajímavých novinkách a akcích.Hledáte podobný materiál?


Líbí se Vám článek?


Podívejte se na další články